25 stycznia 2015

Personalizowane bransoletki dla każdego :)

Prywatnie i niepowtarzalnie
w Pracowni Artystycznej „Aurinka”
czyli
spersonalizowana biżuteria dla każdego!Każdy z nas ma w swoim życiu ważne imiona, daty czy też sentencje. Czasem niestety zapominamy o nich w wirze codziennych obowiązków. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom moich klientek postanowiłam zrobić mały eksperyment w postaci spersonalizowanych bransoletek.

Odzew na ten eksperyment był ogromny, z każdym dniem przybywało zamówień na personalizowaną biżuterię, bransoletki dla dużych i małych kobietek. Dzięki temu w skład asortymentu butiku wchodzą już nie tylko moje autorskie projekty, lecz także biżuteria zaprojektowana przez moje wspaniałe klientki m.in. bransoletki na których znajdują się imiona, szczególne daty lub ważne i przydatne informacje takie jak np. grupa krwi.

Dodatkowo aby taka bransoletka była niepowtarzalna i zarazem odzwierciedlała indywidualność osoby ją noszącej, każda z Was ma możliwość wyboru kolorów i ilości rzemyków, a także ilość i kształt zawieszek. Zainteresowanym osobom bardzo chętnie pomogę także w doborze pasujących do całości kolczyków.
Od tej pory autorskie projekty klientek i spersonalizowane bransoletki to już u mnie norma – do tego stopnia że stały się one moim znakiem rozpoznawczym, wizytówką samą w sobie.
A Ty? Masz już swój pomysł na bransoletkę dla siebie lub bliskiej Ci osoby? A może chciałabyś o coś zapytać? Jeśli tak, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną poprzez e-mail lub facebook:


A teraz nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do obejrzenia galerii zdjęć powstałej już biżuterii.

Pozdrawiam
Agnieszka Golba

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...